Dlaczego biuro rachunkowe?

Nie korzystasz jeszcze z usług biura rachunkowego? Prowadzisz zagadnienia księgowe sam? A może zatrudniasz pracowników lub chcesz utworzyć dział księgowości u siebie? Poniżej podamy Ci argumenty za tym, abyś skorzystał z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Jest to: tańsze – nie ponosisz kosztów stanowiska pracy, zatrudnienia pracownika, sprzętu, oprogramowania, obsługi informatycznej, itp. Pracujemy cały rok, nie… Kontynuuj czytanie »

Dlaczego my? – Stawiamy na długookresowość współpracy.

Korzystasz z usług innego biura rachunkowego? Czy na pewno jesteś zadowolony? Czy uważasz, że Twoje biuro poświęca Tobie i Twojej firmie wystarczająco dużo czasu? Zostań naszym Klientem, gdyż: Stawiamy na długookresowość współpracy. Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Niektórzy nasi Klienci są z nami… Kontynuuj czytanie »

Dlaczego my? – Identyfikujemy się z Klientem.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Dzięki temu łatwo nawiązujemy ścisłą współpracę, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

Dlaczego my? – Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę.

Zapewniamy pracownikom dostęp do literatury fachowej i specjalistycznych serwisów internetowych. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Dlaczego my? – Możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Biuro funkcjonuje od 1999 roku. Już od kilkunastu lat doskonalimy metody pracy w biurze i współpracę z urzędami. Mamy przećwiczone różne sytuacje awaryjne.

Dlaczego my? – Dajemy bezpieczeństwo.

Twoja księgowość jest w fachowych rękach. Klienci biura od lat, bez problemów przechodzą kontrole Urzędów Skarbowych, ZUSu, Inspekcji Pracy. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 10 000,00 euro na jedno zdarzenie.

Dlaczego my? – Zapewniamy poufność.

Wszystkie informacje o naszych Klientach stanowią dla nas tajemnicę zawodową i nie są udostępniane osobom nieuprawnionym.

Dlaczego my? – Zrobimy to za Ciebie.

My nie tylko wypełnimy Twoje deklaracje – zaniesiemy je również do urzędu. My nie tylko doradzimy Ci jak wypełnić druk – zrobimy to za Ciebie.

Dlaczego my? – Szybki kontakt przez Internet.

Skontaktujesz  się z nami szybko i wygodnie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype. Niezbędne dokumenty ściągniesz z naszej strony internetowej.

Dlaczego my? – Sami odbierzemy Twoje dokumenty.

Jeżeli tylko takie będzie Twoje życzenie po dokumenty to my przyjedziemy do Ciebie. Dzięki temu oszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Dlaczego my? – Ceny.

Ceny. Efekt skali i niskie koszty własne pozwalają nam zaproponować ceny, z którym trudno konkurować. Będziesz zaskoczony, że wysoką jakość usługi możesz mieć za cenę swojego dotychczasowego biura.

Dlaczego my? – Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje

Powiedz nam co moglibyśmy dla Ciebie jeszcze zrobić, a na pewno to zrobimy. Nieustannie udoskonalamy swoją pracę i czekamy na cenne uwagi.

Dlaczego my? – Dbamy o wszystkie szczegóły

Zarchiwizowane dokumenty przekażemy Ci w wygodnych opakowaniach, ułatwiających ich przechowywanie i przewóz. Pocztę wyślemy za Ciebie. Przypomnimy Ci o wszystkich zbliżających się terminach.

Dlaczego my? – Biuro na trudne czasy.

Zrozumiemy Twoje przejściowe kłopoty. Do sprawy płatności mamy indywidualne podejście. Jesteśmy przecież Twoim partnerem w biznesie.