Dlaczego biuro rachunkowe?

Nie korzystasz jeszcze z usług biura rachunkowego? Prowadzisz zagadnienia księgowe sam? A może zatrudniasz pracowników lub chcesz utworzyć dział księgowości u siebie? Poniżej podamy Ci argumenty za tym, abyś skorzystał z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Jest to: tańsze – nie ponosisz kosztów stanowiska pracy, zatrudnienia pracownika, sprzętu, oprogramowania, obsługi informatycznej, itp. Pracujemy cały rok, nie… Kontynuuj czytanie »

Dlaczego my? – Stawiamy na długookresowość współpracy.

Korzystasz z usług innego biura rachunkowego? Czy na pewno jesteś zadowolony? Czy uważasz, że Twoje biuro poświęca Tobie i Twojej firmie wystarczająco dużo czasu? Zostań naszym Klientem, gdyż: Stawiamy na długookresowość współpracy. Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Niektórzy nasi Klienci są z nami… Kontynuuj czytanie »

Dlaczego my? – Identyfikujemy się z Klientem.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Dzięki temu łatwo nawiązujemy ścisłą współpracę, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

Dlaczego my? – Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę.

Zapewniamy pracownikom dostęp do literatury fachowej i specjalistycznych serwisów internetowych. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Dlaczego my? – Możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Biuro funkcjonuje od 1999 roku. Już od kilkunastu lat doskonalimy metody pracy w biurze i współpracę z urzędami. Mamy przećwiczone różne sytuacje awaryjne.

Dlaczego my? – Dajemy bezpieczeństwo.

Twoja księgowość jest w fachowych rękach. Klienci biura od lat, bez problemów przechodzą kontrole Urzędów Skarbowych, ZUSu, Inspekcji Pracy. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 10 000,00 euro na jedno zdarzenie.

Dlaczego my? – Zapewniamy poufność.

Wszystkie informacje o naszych Klientach stanowią dla nas tajemnicę zawodową i nie są udostępniane osobom nieuprawnionym.

Dlaczego my? – Zrobimy to za Ciebie.

My nie tylko wypełnimy Twoje deklaracje – zaniesiemy je również do urzędu. My nie tylko doradzimy Ci jak wypełnić druk – zrobimy to za Ciebie.

Dlaczego my? – Szybki kontakt przez Internet.

Skontaktujesz  się z nami szybko i wygodnie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype. Niezbędne dokumenty ściągniesz z naszej strony internetowej.

Dlaczego my? – Sami odbierzemy Twoje dokumenty.

Jeżeli tylko takie będzie Twoje życzenie po dokumenty to my przyjedziemy do Ciebie. Dzięki temu oszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Dlaczego my? – Ceny.

Ceny. Efekt skali i niskie koszty własne pozwalają nam zaproponować ceny, z którym trudno konkurować. Będziesz zaskoczony, że wysoką jakość usługi możesz mieć za cenę swojego dotychczasowego biura.

Dlaczego my? – Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje

Powiedz nam co moglibyśmy dla Ciebie jeszcze zrobić, a na pewno to zrobimy. Nieustannie udoskonalamy swoją pracę i czekamy na cenne uwagi.

Dlaczego my? – Dbamy o wszystkie szczegóły

Zarchiwizowane dokumenty przekażemy Ci w wygodnych opakowaniach, ułatwiających ich przechowywanie i przewóz. Pocztę wyślemy za Ciebie. Przypomnimy Ci o wszystkich zbliżających się terminach.

Dlaczego my? – Biuro na trudne czasy.

Zrozumiemy Twoje przejściowe kłopoty. Do sprawy płatności mamy indywidualne podejście. Jesteśmy przecież Twoim partnerem w biznesie.

KSIĘGI RACHUNKOWE

Księgi handlowe zgodnie z polskim prawem przeznaczone są dla wszystkich spółek kapitałowych, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji oraz pozostałych podmiotów, w tym osób fizycznych i spółek osobowych, których przychody w poprzednim roku podatkowym  przekroczyły 1 200 000,00 euro. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi: - prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującym prawem na podstawie dowodów księgowych dostarczonych przez klienta… Kontynuuj czytanie »

KPiR

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów zgodnie z polskim prawem przeznaczona jest dla osób fizycznych oraz spółek cywilnych  i jawnych, których przychody w poprzednim roku podatkowym nie przekroczyły 1 200 000,00 euro. Podatnik ma możliwość opłacania podatku dochodowego na zasadach ogólnych lub wg stawki podatku liniowego. Istnieje możliwość wyboru zwolnienia z podatku od towarów i usług (VAT). W… Kontynuuj czytanie »

RYCZAŁT

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych przeznaczony jest dla osób fizycznych i spółek osobowych osób fizycznych, których przychody w poprzednim roku podatkowym nie przekroczyły 150 000,00 euro oraz pod warunkiem, że dany rodzaj działalności nie jest wyłączony z korzystania z tego rodzaju rozliczenia na mocy ustawy. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi: - prowadzenie ewidencji przychodów zgodnie z… Kontynuuj czytanie »

KADRY I PŁACE

Zakres obsługi kadrowo-płacowej uzależniony jest od określonych potrzeb przedsiębiorcy w tym zakresie. Dotyczy on pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, jak również osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi: - zgłoszenie pracodawcy do Państwowej Inspekcji Pracy; - prowadzenie akt osobowych pracowników na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów; - przygotowywanie umów o… Kontynuuj czytanie »

ZAKŁADANIE FIRMY

Zastanawiasz się lub podjąłeś już decyzję o założeniu własnej firmy? Nie wiesz od czego zacząć? To nie jest prosta decyzja. Dlatego poniżej postaramy się w kilku krokach opisać proces związany z założeniem działalności gospodarczej. Oczywiście chętnie przeprowadzimy Cię przez każdy jego etap. Staramy się zawsze bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta oraz służyć mu naszą wiedzą… Kontynuuj czytanie »

WYPROWADZANIE ZALEGŁOŚCI

Niestety bardzo często zdarza się, że przedsiębiorca jest zajęty prowadzeniem działalności gospodarczej i tak skoncentrowany na najważniejszym celu, jakim jest osiągnięcie zysku, że zaniedbuje jako „mniej istotne” wymogi formalne prowadzenia tej działalności. W szczególności te związane z obowiązkami wobec fiskusa i ZUS. Zdarza się również że powierza on sprawy formalne osobom, które jak się później… Kontynuuj czytanie »