«

Dlaczego biuro rachunkowe?

Nie korzystasz jeszcze z usług biura rachunkowego? Prowadzisz zagadnienia księgowe sam? A może zatrudniasz pracowników lub chcesz utworzyć dział księgowości u siebie? Poniżej podamy Ci argumenty za tym, abyś skorzystał z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Jest to:

  • tańsze – nie ponosisz kosztów stanowiska pracy, zatrudnienia pracownika, sprzętu, oprogramowania, obsługi informatycznej, itp. Pracujemy cały rok, nie mamy urlopu, nie chorujemy, nie pobieramy świadczeń socjalnych. Jeżeli policzysz koszty księgowe i kadrowe w firmie – my zrobimy to znacznie taniej.
  • bezpieczniejsze – bez względu na kwalifikacje zatrudnionej księgowej za jej błędy odpowiada Prezes lub właściciel firmy. My jako biuro rachunkowe posiadając licencję Ministra Finansów przyjmujemy odpowiedzialność za nasze usługi oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za wykonywaną pracę.
  • zyskujesz czas i spokój – na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Cię przed Urzędem Skarbowym, ZUSem i innymi instytucjami, a wszelkie kontrole odbywają się u nas.