O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na polskim rynku od ponad 10 lat. Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych. Prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową bardzo wielu podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak również duże spółki, spółdzielnie czy stowarzyszenia.

Naszym Klientom stawiamy do dyspozycji swoją wiedzę, doświadczenie, czas. Reprezentujemy ich przed Urzędami Skarbowymi i ZUSem, w ich imieniu w naszym biurze przyjmujemy wszystkie kontrole. Dzięki nam Klienci wybrnęli już niejednokrotnie z bardzo trudnych sytuacji. Staramy się, by zgodnie z obowiązującymi przepisami, obciążenia fiskalne naszych Klientów były jak najmniejsze i jak najkorzystniej rozłożone w czasie.

Celem firmy jest uproszczenie życia przedsiębiorcy, tak aby mógł się on zająć wyłącznie sprawami bieżącymi i rozwojem własnej firmy. Klientów traktujemy jako wymagających partnerów biznesowych, zdajemy sobie bowiem sprawę, że partnerstwo to zaufanie, lojalność i pełna współpraca. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy jakość świadczonych usług i bliską współpracę. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Nasze biuro posiada koncesję Ministra Finansów i uprawnienia do wykonywania oferowanych usług oraz jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej za wykonywaną pracę.